تبلیغات
دانلود نوحه و مداحی - محمود عباس: قاتل یاسرعرفات را می شناسم/2017 سال پایان اشغالگری است

محمود عباس: قاتل یاسرعرفات را می شناسم/2017 سال پایان اشغالگری است

جمعه 21 آبان 1395 05:12 ب.ظ

 

قاتل یاسرعرفات را می شناسم/2017 سال پایان اشغالگری است

 • قاتل یاسرعرفات را می شناسم/2017 سال پایان اشغالگری است

  نتایج تحقیق در این باره به زودی اعلام می شود و از نتیجه و عامل مرگ عرفات شگفت زده خواهید شد.

  رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین سال 2017 را پایان اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی دانست و درباره مرگ یاسرعرفات رئیس پیشین این تشکیلات گفت: قاتل ابوعمار را می شناسم اما گواهی من کافی نیست.

  به گزارش ایرنا؛ «سما» محمود عباس در مراسم سالروز مرگ یاسر عرفات گفت: نتایج تحقیق در این باره به زودی اعلام می شود و از نتیجه و عامل مرگ عرفات شگفت زده خواهید شد.

  وی تصریح کرد: قاتل عرفات را می شناسم اما شهادت من کفایت نمی کند.

  کمیته تحقیق تشکیلات خودگردان فلسطین چند روز پیش به نام هایی از قاتلان یاسر عرفات دست یافتند و تشکیلات خودگردان خواستار دستیابی به این اسامی شده است.

  عباس در بخش دیگری از سخنانش گفت: سال 2017 پایان اشغالگری خواهد بود.

  یاسر عرفات با نام کامل «محمد عبدالرحمان عبدالرئوف القدورة الحسینی» و کنیه «أبو عمّار» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از هنگام تشکیل در 1996، رئیس سازمان آزادی بخش فلسطین از سال 1969 و رئیس و بنیانگذار جنبش فتح از سال 1959 تا هنگام مرگ در 11 نوامبر 2004 بود.

  بنا به یافته های تحقیقات آزمایشگاهی در سوییس یاسر عرفات با پلونیوم، مسموم شده بود. در نوامبر 2012 گروهی از بازپرسان بین المللی بنا به درخواست «سهی عرفات» همسر یاسر عرفات، مأمور شدند تا با نبش قبر و نمونه برداری از پیکر وی، مجدداً احتمال مرگ او با موارد رادیواکتیو را بررسی کنند. این کار با تدابیر شدید امنیتی برگزار شد و متخصصانی از کشورهای فرانسه، روسیه و سوییس مأمور آنالیز این نمونه شدند. متخصصان سوییسی پس از آزمایش جسد یاسر عرفات اعلام کردند که در استخوان رهبر فلسطینی ها 18 برابر اندازه معمول رادیواکتیو یافته اند. 

  جنبش فتح در فوریه 2015 در بیانیه ای اعلام کرد: کمیته ویژه تحقیق درباره قتل یاسر عرفات، قاتل این رهبر فلسطینی را شناسایی کرده است و برای اطمینان از یافته های پژوهش به عمل آمده نیاز به زمان دارد. 

  فتح در این بیانیه افزود: اسرائیل مسئول ترور است؛ ولی ما به دنبال شخصی هستیم که مستقیماً اجرای طرح ترور را بر عهده داشته است.


برچسب ها: محمود ، عباس: ، قاتل ، یاسرعرفات ، را ، می ، شناسم/2017 ،